O mnie

Nazywam się Agata, blog Try My Delish Dish założyłam w czerwcu 2012 roku. Tematem przewodnim bloga są kulinaria i fotografia (której przy okazji się uczę), acz mam nadzieję i ochotę by wycisnąć z niego znacznie więcej.

Nadaję do Was z  nadmorskiego Gdańska, lubię morze i plażowe uczty a co za tym idzie trzeszczący piasek między zębami. Poza tym uwielbiam zapach cynamonu i domowej szarlotki, niezmiernie cieszy mnie widok rosnącego w piekarniku ciasta i zatapianie palców w miękkim cieście chlebowym.

Jak miałam lat kilka zawzięcie pomagałam mamie lepić pierogi. Gdy już miałam kilkanaście, ale wciąż nie za wiele, chciałam frytki usmażyć na patelni. Niezbyt dobrze wróżyło to mojej karierze kulinarnej, dlatego zdałam się na zawsze pyszne dania mojej mamy. Gdy zamieszkałam sama postanowiłam, że dam sobie jeszcze jedną szansę, a w sumie wyszło to całkiem naturalnie - zaczęłam gotować, codziennie coraz więcej, poszukiwać inspiracji, ciekawych książek kucharskich, przepisów, pomysłów. No i uwielbiam gotować, dzień bez patelni i wałka kuchennego to dzień stracony:)Do tego pasjonuje mnie fotografia - teraz w szczególności ta kulinarna i nie tylko ważne jest dla mnie gotowanie, ale też ładne i klimatyczne podawanie tego co ugotowałam. Dlatego postanowiłam udokumentować i zarchiwizować moje kulinarne wariacje. Pozdrawiam serdecznie wszystkich żarłoków i smakoszy:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedzenie Try My Delish Dish i zapraszam ponownie :-)