piątek, 16 listopada 2012

Konkurs z Tetra Pak dla czytelników TryMyDelishDish


Moi Drodzy :-)

Dziś chciałabym Was zaprosić i zachęcić do udziału w konkursie zorganizowanym przez firmę Tetra Pak. Konkurs polega na  stworzeniu i przesłaniu na wskazany adres oryginalnego przepisu na danie bez konserwantów z wykorzystaniem jakiegoś produktu pakowanego w opakowanie Tetra Pak (czyli w opakowanie kartonowe) np.: groszek konserwowy, kukurydza konserwowa, pomidory, przecier pomidorowy, czerwona fasola itd. 

W przepisie nie trzeba wykorzystywać wszystkich produktów, można wybrać dowolne produkty w dowolnej ilości i naturalnie można również używać produktów spoza zestawu. W imię idei całej akcji i konkursu do przygotowania potrawy należy użyć składników lekkich, zdrowych i nie zawierających konserwantów. 

Nagrody: 3 zwycięzców, których przepisy jak najlepiej oddadzą ideę kampanii KARTON ZAMIAST KONSERWANTÓWotrzyma nagrody ufundowane przez firmę Tetra Pak (szczegóły w regulaminie). 

Konkurs trwa od 16 do 30 listopada 2012

Przepisy mogą być przesyłane przez cały czas trwania konkursu na adres e-mail:  

konkurstetrapak@meckreacja.pl  

W temacie wiadomości e-mail należy podać nazwę lub adres bloga, czyli: TryMyDelishDish lub http://trymydelishdish.blogspot.com

Przed przystąpieniem do konkursu należy najpierw zapoznać się z regulaminem

Udanej zabawy! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedzenie Try My Delish Dish i zapraszam ponownie :-)